Oferta "Panie Przodem" - biustonosze dla mamy

Biustonosze dla mamy

W naszej ofercie znajdą Panie jedyną rekomendowaną przez nas niemiecką markę Anita.
Dlaczego?

 

Stabilizacja

Obecność fiszbin sprawia, że konstrukcja miseczek jest w stanie unieść ciężki i nabrzmiały biust, a tym samym odciążyć barki. Dodatkowo szeroki pas obwodu zapewnia solidne podtrzymanie.

 

Wygoda

Fiszbiny są giętkie i elastyczne, specjalnie przystosowane do karmiących piersi, które wymagają szczególnego komfortu i ostrożności.
Miseczki są miękki i bezszfowe. Dzięki rozciągliwemu materiałowi z łatwością dopasowują się do różnic rozmiarowych przybierającej piersi.

 

Wygląd

W tym szczególnym okresie przedkładamy praktyczność i komfort bielizny nad jej wygląd i fikuśność. Jesteśmy zdania, że diabeł tkwi w (niewidocznych) szczegółach i ten na pozór zwykły, całkiem przeciętny z wyglądu biustonosz okazuje się największym przyjacielem kobiety w czasie laktacji. Mimo braku koronek i cieszących oko ozdób – tak bardzo pożądanych w bieliźnie – ma jedną podstawową zaletę… Mianowicie: nie odbiera atrakcyjności, ponieważ biust doskonale prezentuje się pod ubraniem. Fiszbinowa konstrukcja nie spłaszcza piersi, pozwala je unieść i zaokrąglić.

 

Bezpieczeństwo

Walczymy z mitem jakoby fiszbiny robiły krzywdę karmiącym piersiom. W sytuacji kiedy rozmiar jest dobrze dobrany, a fiszbina odpowiednio wyprofilowana i elastyczna, biustonosz jest w zupełności bezpieczny, nie powoduje zastojów, a wręcz im zapobiega, dzięki solidnemu podtrzymaniu ciężkich piersi.

 

Najbardziej cieszy nas, kiedy mamy, które nam zaufały przy pierwszej ciąży, przy drugiej – wracają po sprawdzoną Anitę, chcąc odczuć ten sam komfort. Karmienie to cudny czas, ale bywa też trudny i bolesny (przynajmniej na początku). Dobrze żeby w tym okresie biustonosz był ostatnią rzeczą, która nam spędza sen z powiek :)