Poradnik - Dlaczego brafitting jest ważny?

Dlaczego brafitting jest ważny

Brafitting – wywodzi się z j.ang. Oznacza dopasowanie biustonosza. Dobrany biustonosz to nie tylko ładniejsza sylwetka, ale zdrowy kręgosłup, dobra postawa i uniesiona pierś.

Brafitting jest sztuką dopasowania biustonoszy do naszych potrzeb i naszej budowy piersi. Musimy wiedzieć, że każde piersi są inne i każde wymagają indywidualnej opieki.

 

Dlaczego właściwe dopasowanie biustonosza jest takie ważne?

 

Z tej samej przyczyny, dla której ważne jest odpowiednie dopasowywanie butów. Żadna z nas przecież nie chodzi w za małych lub za dużych butach.

 

Dlaczego zatem wiele z nas gorzej traktuje swoje piersi niż swoje stopy?

 

Może właśnie dlatego, że nikt nas nie uczy jak mierzyć biust, na co zwracać uwagę przy zakupie biustonosza, czym się kierować żeby był nie tylko ładny ale i wygodny, a przede wszystkim funkcjonalny. Żeby nie spłaszczał nam naszych kształtów, ani nie falował beztrosko na brzuchu, malując bezkształtne pejzaże, żeby nie prowadził do bólu pleców i nie był naszą udręką.

Pragniemy Wam pokazać, że zakup biustonosza nie musi i nie powinien być przykrym obowiązkiem, wstydliwą koniecznością i szybką, byle jaką wizytą w przymierzalni.