Gabinet "Panie Przodem" - Masaże

Masaże

Masaż terapeutyczny pleców

 
Intensywny masaż częściowy skupiony głównie na napiętych partiach mięśni pleców, szyi i karku. Rozluźnia powięzie mięśniowe, silnie rozgrzewa tkankę. Idealny dla osób prowadzących siedzący tryb życia lub żyjących w stresie. Doskonale także sprawdzi się u rodziców małych dzieci, które wymagają noszenia na rękach.
Cena: 45 min
Czas: 130 zł
 

Relaksacyjny masaż orientalny

 

Głęboko relaksacyjny masaż z elementami masażu balijskiego. Wykonywany na ciepłym balsamie na bazie masła shea o energetyzującej nucie zapachowej. Wprowadza w stan wyciszenia, poprawia krążenie, dotlenia tkanki. Dzięki elementom stretchingu doskonale rozluźnia ciało. Intensywnie regeneruje i uelastycznia nawet bardzo suchą skórę, dając efekt długotrwałego nawilżenia i odnowy warstwy lipidowej.

Czas: 60 min
Cena: 160 zł

 

Esencjonalny masaż świecą

 

Masaż świecą można nazwać pół-zabiegiem, pozostawia na skórze jedwabisty film, zapobiega utracie wody, daje niesamowite efekty nawilżające. Zawarta w olejach z soi i kokosa witamina E, stosowana głównie w kuracjach anty-aging, wnika głęboko w skórę, ma działanie antyoksydacyjne, ujędrniające, przywraca skórze elastyczność i sprężystość.

Czas: 60 min
Cena: 170 zł

 

Masaż klasyczny

 

Średnio-intensywny masaż całego ciała, którego celem jest pobudzenie krążenia, poprawa metabolizmu wewnątrzkomórkowego, rozluźnienia napięć mięśniowych, rozgrzania i dotlenienia tkanki.

Czas: 60 min
Cena: 140 zł

 

Modelujący masaż antycellulitowy z użyciem bańki

 

Modelujący masaż manualny wspierany techniką próżniową przy użyciu bańki chińskiej na wybrane partie ciała. Celem masażu jest rozbicie cellulitu, intensywne pobudzenie krążenia, poprawę metabolizmu, usunięcie złogów i toksyn. Masaż wykonywany jest przy użyciu żelu do masażu, wspomagającego proces lipolizy. Dzieję się tak za sprawą obecności czerwonej algi koralina, która jest niezwykle bogata w minerały (takie jak wapń i magnez) oraz oligoelementy (żelazo i cynk). Organiczny wapń zawarty w koralinie hamuje proces dojrzewania preadipocytów (niedojrzałych komórek tłuszczowych) i tym samym przekształcanie tłuszczów w trójglicerydy. Zapobiega to ich magazynowaniu w komórce tłuszczowej. Niedojrzała forma komórki tłuszczowej jest zdolna syntetyzować proteiny kolagenu. Tym sposobem z jednej strony hamowana jest lipogeneza, a z drugiej – pobudzana jest produkcja kolagenu.

Celem uzyskania widocznych i trwałych efektów, zalecana jest seria minimum 6 masaży w odstępach 5-9 dni.

Czas: 60 min
Cena: 160 zł

 

Aromatyczny peeling ciała

 

Złuszczający masaż całego ciała na bazie soli morskiej guarande i olejów esencjonalnych. Doskonale wygładza, usuwa zrogowaciały naskórek, przygotowuje skórę do dalszego etapu zabiegu usprawniając jej regenerację i nawilżenie. Piling ma silne działanie tonizujące, reminalizujące i gojące. Dzięki obecności algi brunatnej a także makro- i oligoelementów (za sprawą specyficznego procesu pozyskiwania i osuszania soli), piling na długo pozostawia skórę miękką i głęboko nawilżoną, co sprawia, że można go nazwać półzabiegiem.

Czas: 30 min
Cena: 120 zł*

 

* rabat – 10% jako dodatek do masażu

Masaż liftingujący twarzy

Anti-Aging

 

Intensywny, autorski masaż manualny wykorzystujący techniki opracowane przez dr. Pawła Piątkowskiego (specjalisty masażu medycznego), działanie bańki oraz mechanicznego masażera wibracyjnego. Masaż wykonywany jest na odżywczej masce kremowej oraz nawilżających olejkach esencjonalnych, co pozwala go nazwać swego rodzaju pół zabieg. Masaż jest energiczny, intensywny, szybki, silnie rozgrzewający. Porusza mięśnie w zbliżony sposób do działania elektrostymulacji. Poprawia krążenie krwi ,a tym samym dotlenia komórki skóry właściwej. Widocznie spłyca zmarszczki, opóźnia ich powstawanie i poprawia gęstość skóry. Efekty widoczne już po pierwszym masażu.

Czas: 30 min
Cena: 100 zł

Masaż relaksujący twarzy, karku i głowy

 

Dzięki stymulowaniu receptorów skupionym w skórze twarzy i głowy masaż ten potrafi natychmiastowo wprowadzić w głęboki stan wyciszenia i relaksu. Porównywany w efektach do godzinnego masażu relaksacyjnego całego ciała. Intensywny nacisk na napięte mięśnie karku doskonale usuwa nagromadzony stres.

Czas: 40 min
Cena: 100 zł

Japoński Masaż liftingujący – Kobido

Intensywny, godzinny masaż tkanek głębokich na mięśniach twarzy, pozwalający rozluźnić struktury tworzące zmarszczki mimiczne, poprawić owal twarzy, uzyskać efekt regeneracji sił witalnych, przywracając harmonię całego organizmu. Stymulowaniu podlega również metabolizm komórek, co sprzyja szybkiej regeneracji skóry oraz pobudzeniu produkcji składników odpowiedzialnych za jej jakość i jędrność. Mimo intensywnej pracy, masaż jest bardzo odprężający i wielowektorowy, ponieważ dodatkowo wykorzystuje techniki drenażu limfatycznego, masażu relaksującego i akupresury. Kobido należy do jednej z najtrudniejszych technik masażu w Japonii jeśli nie na świecie, zawiera największą ilość i najbardziej skomplikowane połączenia technik manualnych, które w końcowym efekcie dają spektakularne efekty. Są one zauważalne już po jednym masażu. Nie bez przyczyny Kobido zostało uznane za alternatywę dla medycyny estetycznej. Aby wzmocnić i utrwalić efekt liftingu, zaleca się serię minimum 6 masaży w odstępach 3-7 dniowych. Dobroczynny wpływ masażu na skórę, tkankę podskórną i mięśnie zwielokrotnia się jeszcze w ciągu kolejnych 2-3 dni od masażu.

Masaż działa na mięśnie twarzy podobnie jak ćwiczenia na całe ciało = tempo zachodzących zmian zależy od wieku i kondycji wyjściowej mięśni, zaś uzyskane efekty utrzymują się pod warunkiem stałego dbania o ich dobrostan. Zaleca się wdrożenie wizyt podtrzymujących co 3-4 tygodnie.

Czas: 60 min
Cena: 220 zł

* 10% rabat naliczany od trzeciego masażu w serii (tj. przy zachowaniu odstępu do 7 dni między masażami)