Gabinet "Panie Przodem" - Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Ericson Laboratoire

Kuracja ujędrniająca i powiększająca biust

Morpho Bust

 

Jeden z nielicznych zabiegów wykorzystujący maskę gipsową, która skutecznie wzmacnia działanie modelujące. Główne działanie polega na miejscowym zagęszczeniu tkanki tłuszczowej, dzięki czemu biust może powiększyć swój rozmiar nawet o jedną miseczkę. Dodatkowe działanie napinające i ujędrniające poprawia kondycję skóry.
Zalecana seria 4-8 zabiegów oraz pielęgnacja domowa dobraną linią kosmetyczną

Czas: 50 min
Cena: 240 zł *

* Przy zakupie dowolnego biustonosza otrzymują Panie 10% rabatu na zabiegi na biust

Ericson Laboratoire

Kuracja modelująco-wyszczuplająca

Slim & Lift

 

Nowatorski zabieg o rewelacyjnych efektach ujędrniających i modelujących sylwetkę. Zabieg w sposób innowacyjny oddziałuje na jeszcze niedojrzałe komórki tłuszczowe (tzw. preadipocyty) zmieniając ich funkcję: z produkowania i gromadzenia tłuszczu na wytwarzanie kolagenu. Jędrna skóra już po pierwszym zabiegu!
Zalecana seria 4-8 zabiegów

Czas: 90 min
Cena: 290 zł

Mary Cohr

Kuracja ujędrniająco-nawilżająca

SPA Aromatique – relaks

 

Zabieg intensywnie nawilżający, o długotrwałym efekcie już po pierwszym zabiegu. Formuła wykorzystuje bogactwo naturalnych komponentów w oparciu o działanie odpowiednio dobranej kompozycji olejków roślinnych. Kluczem do głębokiego przenikania składników aktywnych i działania w głębokich warstwach skóry są trzy składniki: lawenda, szałwia i rozmaryn, które poprawiają transport i przenikalność przez naskórek. Skóra po zabiegu przez wiele dni pozostaje miękka, wygładzona i elastyczna. Kuracja doskonała dla skór suchych, potrzebujących rewitalizacji, odświeżenia.
Zalecana seria 3-6 zabiegów

Zalecana seria 3-6 zabiegów
Czas: 90 min
Cena: 270 zł