Gabinet "Panie Przodem" - Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Mary Cohr

Kuracja witalizująca

CatioVital

Zabieg z wykorzystaniem aparatury, oparty na zjawisku jonoforezy czyli głębokiego wprowadzenia składników aktywnych w postaci jonów. Dobór odpowiednich składników aktywnych pozwala opracować receptę zabiegową dla skór: naczyniowych, wrażliwych, odwodnionych i z przebarwieniami. Już po jednym zabiegu następuje widoczna poprawa nawilżenia, gęstości i kolorytu skóry.

Zalecana dawka uderzeniowa w serii 3 zabiegów (1x tyg.)
Czas: 75 min
Cena: 260 zł

Mary Cohr

Kuracja napinająca

CatioLift

Zabieg z wykorzystaniem aparatury, oparty na zjawisku elektrostymulacji, czyli wywołania skurczu mięśnia. Efekt skutecznego liftingu zapewnia oddziaływanie nie tylko na sam mięsień, ale także na jego przyczep. Dzięki temu w widoczny sposób już po jednym zabiegu uzyskuje się efekt uniesienia kącików oczu, ust i policzków. Zabieg w sposób nieiniekcyjny przywraca młodzieńczy owal twarzy z uniesieniem linii żuchwy. Dzięki elektrostymulacji dochodzi do wzmocnienia mięśni, ich skrócenia, ponadto dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i limfy, dzięki czemu następuje eliminacja toksyn, złogów i opuchlizny. Bezpośrednio po zabiegu skóra wygląda na młodszą i odświeżoną o zdrowej fakturze i kolorycie.

Zalecana dawka uderzeniowa w serii 3 zabiegów (1x tyg.)
Czas: 75 min
Cena: 340 zł

Ericson Laboratoire

Kuracja liftingująca 

Slim face lift

 

Silny niechirurgiczny lifting o działaniu odbudowującym. Głównym celem zabiegu jest remodelaż owalu twarzy oraz natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek. Dzieje się tak, dzięki obecności cząsteczek kwasu hialuronowego, które wnikają w górne warstwy naskórka i w krótkim czasie pęcznieją pod wpływem zbierania wody. Ta „molekularna gąbka” sprawia, że skóra natychmiastowo staje się wygładzona a zmarszczki wypełnione. Znacznie wolniejszy proces przeciwstarzeniowy, ale za to długotrwały i zachodzący w żywych warstwach skóry uzyskiwany jest dzięki ochronie czynnika wzrostu (FGF-2) i macierzy pozakomórkowej. Efekt redukcji podbródka i poprawa napięcia owalu twarzy w dużej mierze jest zasługą algi Corralline, która hamuje dojrzewanie komórek tłuszczowych. Niedojrzałe komórki (preadipocyty) zamiast kumulować trójglicerydy produkują kolagen 1, co poprawia jędrność skóry właściwej i jej napięcie.

Czas: 75 min
Cena: 290 zł

Ericson Laboratoire

Kuracja naprawcza

Supreme – DHE.Age

Zabieg przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy. Jest idealną odpowiedzią na gwałtowny spadek hormonu DHEA zwany matką hormonów, lub hormonem młodości. DHEA odpowiada za funkcje budulcowe w naszym organizmie, regenerację tkanek i odnowę komórkową. Główną rolę w zabiegu odgrywa dziki yam – roślina, która zawiera składniki steroidowe, a w szczególności substancję będącą prekursorem hormonów – diosgeninę. Diosgenina działa jak hormonalne doładowanie, które nasz organizm przekształca w zależności od potrzeb – w DHEA. Zabieg wpływa zatem na zwiększenie zawartości wody i lipidów w skórze, dzięki czemu staje się ona bardziej wygładzona i elastyczna. Reguluje mechanizmy produkcji melaniny, co wpływa na zdrowy i wyrównany koloryt, poprawia się odporność skóry i zmniejsza jej nadwrażliwość. Zabieg pobudza dodatkowo reorganizację kolagenu i elastyny, dzięki czemu znacząco wpływa na ujędrnienie skóry.

Czas: 75 min
Cena: 290 zł

Ericson Laboratoire

Kuracja wyciszająca

Sensitive-Pro

 

Zabieg dla cery naczynkowej, bardzo wrażliwej, reaktywnej, skłonnej do podrażnień, nadmiernej irytacji lub rumienia. W wyniku zabiegu podnosi się próg wrażliwości, dzięki czemu skóra jest mniej reaktywna na silne emocje jak stres, ale także bodźce zewnętrzne takie jak: zmiana temperatury, stosowanie niektórych kosmetyków czy leków. Kuracja wzmacnia warstwę rogową naskórka, zapewnia optymalne nawodnienie, wycisza rumień i stymuluje wydzielanie endorfin, co skutecznie zmniejsza nadreaktywność.

Czas: 75 min
Cena: 270 zł

Ericson Laboratoire

Kuracja silnie nawilżająca

Hydra Clinic

Zabieg o działaniu hydro-odżywczym. Stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry, wzmacnia i chroni płaszcz lipidowy, poprawia elastyczność, działa również przeciwzmarszczkowo dając efekt „nowej skóry”. Działanie zabiegu polega na zapewnieniu skórze optymalnej ilości wilgoci, w zależności od poziomu nawilżenia otoczenia. Zabieg wykorzystuje innowacyjną technologię akwaporyn APQ3 (nagroda Nobla w dziedzinie chemii w 2003 r.). AQP-3 to małe kanały, których rolą jest zapewnienie krążenia wody między komórkami. Zwiększając syntezę AQP-3, Hydra Clinic optymalizuje rozprowadzanie wody w skórze.

Czas: 75 min
Cena: 250 zł

 

Ericson Laboratoire

Kuracja przeciwtrądzikowa

Acti Biotic

Skóra tłusta, łojotokowa, trądzikowa często nazywana problematyczną, wymaga specjalnej pielęgnacji. Dlatego tak ważna dla jej zdrowia jest codzienna pielęgnacja, która delikatnie i skutecznie ją oczyści, złuszczy i nawilży. Skóra tłusta, trądzikowa to również zaskórniki, krostki czy ropne stany zapalne. Te objawy wymagają specjalistycznej pielęgnacji, dlatego laboratoria Ericson Laboratoire opracowały leczniczo pielęgnacyjną linię Acti Biotic. Została ona opracowana na bazie wielu składników aktywnych. Ich działanie to m.in.: stymulacja syntezy naturalnych antybiotyków skóry, pomagających bronić się przed inwazją bakterii współodpowiedzialnych za pojawianie się trądziku.

Czas: 75 min
Cena: 220 zł

KURACJE KWASAMI

Zabiegi indywidualnie komponowane w zależności od potrzeb i rodzaju skóry. Kwasy są związkami chemicznymi o wielofunkcyjnym działaniu, docierają głęboko do skóry właściwej, wpływając na jej przebudowę i regenerację. Wygładzają skórę, zmniejszając spójność połączeń między martwymi komórkami naskórka, wzmacniają mechanizmy naprawcze. Każdy zabieg wsparty jest działaniem odpowiednio dobranych enzymów i składników aktywnych. W zależności od problemu skórnego oferujemy:

 

LAZEL ACTIVE  – Kwas migdałowo-cytrytnowy

KURACJA ROZJAŚNIAJĄCA/PRZECIWTRĄDZIKOWA

Zabieg przeznaczony dla skór korporacyjnych, zmęczonych, niedotlenionych, z drobnymi przebarwieniami lub borykających się z trądzikiem pospolitym. Wykorzystuje połączenie dwóch kwasów: migdałowego, który doskonale działa zwężająco na ujścia gruczołów łojowych, regulując ich nadmierną pracę oraz cytrynowego, który będzie wykazywał działanie antyoksydacyjne i rozjaśniające. Oba kwasy w połączeniu dają znakomity efekt przeciwstarzeniowy. Zabieg , szczególnie jako terapia łączona lub w serii, będzie redukował przebarwienia, wyrównując koloryt skóry.

Zalecana seria 3-6 zabiegów
Czas: 60 min
Cena: 200 zł

 

RHONDA ALLISON – Kwas mlekowy

KURACJA NAWILŻAJĄCA/PRZECIWSTARZENIOWA

Zabieg dedykowany każdemu rodzajowi skóry, jako doskonałe odświeżenie, lub wstęp do dalszych działań gabinetowych pod kątem nawilżenia. Odpowiedni szczególnie dla osób, które po długiej przerwie między wizytami u kosmetyczki, oczekują efektu „obudzenia” swojej skóry. Kuracja wykorzystuje delikatny kwas mlekowy, odpowiedni dla każdego rodzaju cery, nawet tej wrażliwej i wymagającej, jest bezpieczna również w okresie letnim. Nie powoduje złuszczania naskórka, poprawia nawilżenie skóry i jej napięcie.

Zalecana seria 3-6 zabiegów
Czas: 60 min
Cena: 200 zł

 

NANILI – Peeling argininowy

KURACJA WYCISZAJĄCA

Zabieg doskonały dla najbardziej wymagających skór, nadreaktywnych, wrażliwych, naczyniowych, z oznakami trądziku różowatego. Piling argininowy wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, działa wyciszająco i przeciwzapalnie. Jednocześnie poprawia napięcie skóry i natychmiastowo wygładza jej fakturę, dzięki czemu jest idealnym uzupełnieniem i wsparciem kuracji przeciwstarzeniowych. Zabieg daje uczucie komfortu, poprawiając zdolności obronne skóry przed czynnikami wywołującymi stan zapalny.

Zalecana seria 3-6 zabiegów
Czas: 60 min
Cena: 200 zł

 

RHONDA ALLISON & NANILI – kwas mlekowy, argininowy i hibiskusowy

WZMOCNIONA KURACJA UJĘDRNIAJĄCA

Głównym celem zabiegu jest poprawa gęstości skóry i jej napięcia. Połączenie argininy i kwasu mlekowego daje silne działanie antyoksydacyjne. Dodatkowo zabieg wsparty jest kwasem z hibiskusa. Ten głęboko działający kwas kwiatowy, wykazuje bardzo duże powinowactwo do naszej skóry, jednocześnie jest całkowicie biodegradowalny, co oznacza że nie wymaga neutralizacji i sam rozkłada się w naszej skórze. Jest olbrzymim bogactwem witaminy C, obniża ciśnienie w naczyniach krwionośnych, wzmacnia ich ściany i wyrównuje koloryt skóry. Kuracja o silnym, multi-funkcyjnym działaniu naprawczym.

Zalecana seria 3-6 zabiegów
Czas: 60 min
Cena: 260 zł

 

Zabieg oczyszczania manualnego

 

Tradycyjny zabieg oczyszczania manualnego przeznaczony do cer łojotokowych, trądzikowych, zanieczyszczonych z widocznymi zaskórnikami. Zabieg wsparty działaniem enzymów i salicylanów, które działają przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Niezalecany dla skóry naczyniowej i dojrzałej oraz w przypadku trądziku aktywnego ze stanami zapalnymi w postaci ropnych krost i nacieków. Zabieg polecany jako jednorazowe wsparcie kuracji przeciwtrądzikowych, antybakteryjnych i sebostatycznych.

Czas: 90 min
Cena: 190 zł

Zabieg rewitalizujący

 

Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju cery, przywraca skórze elastyczność i naturalne nawilżenie. Szczególnie polecany skórom wrażliwym i odwodnionym. Wygładza naskórek, wyrównuje koloryt, obkurcza naczynia krwionośne, idealny jako pre-zabieg w kuracjach naprawczych i nawilżających.

Czas: 60 min
Cena: 170 zł