Gabinet "Panie Przodem" - Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

Podczas konsultacji wykonywany jest demakijaż skóry, omawiany jest typ cery, sugerowany przebieg pielęgnacji domowej ze wskazaniami odpowiednich kosmetyków, omawiany program pielęgnacji gabinetowej dopasowany indywidualnie do potrzeb skóry przy uwzględnieniu pory roku.

Czas: 30 min
Cena: 80 zł*

* cena jest odliczana od pierwszego zabiegu, w sytuacji kiedy zabieg wykonany jest do 3 tygodni od daty przeprowadzonej konsultacji

PODSTAWOWE ZABIEGI KOSMETYCZNE

 Zabieg oczyszczania manualnego

Tradycyjny zabieg oczyszczania manualnego przeznaczony do cer łojotokowych, trądzikowych, zanieczyszczonych z widocznymi zaskórnikami. Zabieg wsparty działaniem enzymów i salicylanów, które działają przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Niezalecany dla skóry naczyniowej i dojrzałej oraz w przypadku trądziku aktywnego ze stanami zapalnymi w postaci ropnych krost i nacieków. Zabieg polecany jako jednorazowe wsparcie kuracji przeciwtrądzikowych, antybakteryjnych i sebostatycznych.

Czas: 90 min
Cena: 190 zł*

*Możliwość wsparcia zabiegu kwasami: + 50 zł

Zabieg rewitalizujący

Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju cery, przywraca skórze elastyczność i naturalne nawilżenie. Szczególnie polecany skórom wrażliwym i odwodnionym. Wygładza naskórek, wyrównuje koloryt, obkurcza naczynia krwionośne, idealny jako pre-zabieg w kuracjach naprawczych i nawilżających. Zabieg składa się z peelingu enzymatycznego i kawitacyjnego oraz części aktywnej w postacji aplikacji serum i maski dostosowanej do potrzeb skóry. Podczas zabiegu wykonywane są elementy masażu relaksacyjnego lub anti-aging.

Czas: 60 min
Cena: 190 zł

KURACJE BIOTECHNOLOGICZNIE  ZAAWANSOWANE

Dottore

Kuracja wyciszająca

Rossatore

Zabieg przeznaczony dla cery naczynkowej, bardzo wrażliwej, reaktywnej, skłonnej do podrażnień, nadmiernej irytacji lub rumienia. Oparty o działanie adaptogennych właściwości cytryńca chińskiego, który zwiększa odporność skóry na szkodliwe bodźce fizyczne i chemiczne, działa przeciwzapalnie i redukuje zaczerwienieni skóry. Odpowiednia kompozycja składników takich jak wąkrotka azjatycka, olej rokitnikowy, witaminy A, C, E wzmacniają rogową i tonizują skórę. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Kuracja idealnie wspiera leczenie trądziku różowatego. W wyniku zabiegu podnosi się próg wrażliwości, dzięki czemu skóra jest mniej reaktywna na silne emocje jak stres, ale także bodźce zewnętrzne takie jak: zmiana temperatury, stosowanie niektórych kosmetyków czy leków.

Czas: 60 min
Cena: 240 zł

Dottore

Kuracja antyoksydacyjna

C-flush radiance

Zabieg przeznaczony dla skór z pierwszymi oznakami starzenia, osłabionymi naczyniami krwionośnymi, pozbawionych blasku, szarych, matowych, narażonych na szkodliwy (miejski) wpływ środowiska. Wykorzystane w zabiegu techniki jonoforezy wprowadzają głębiej jony 15% witaminy C , które gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej, skąd do 48h po zabiegu drogą dyfuzji powoli przedostają się do głębiej położonych tkanek. W czasie zabiegu dochodzi do poprawy krążenia i intensywnego odżywienia skóry.

Czas: 60 min
Cena: 240 zł

Dottore

Kuracja naprawcza

Retino booster

Dwufazowy zabieg przywracający zmieniony stan równowagi skóry dedykowany dla skór wiotkich, pozbawionych jędrności, wymagających intensywnej regeneracji, ale także tych, które borykają się z nadmiernym wydzielaniem sebum, przebarwieniami lub trądzikiem pospolitym. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra nie przetłuszcza się nadmiernie, jest bardziej napięta i wygładzona, a jej koloryt ujednolicony. Receptura produktu oparta jest na połączeniu kwasu xymeninowego z wysoce skoncentrowaną maską retinolową (5%). Kwas xymeninowy zwiększa cyrkulację mikrokrążenia, dzięki czemu poprawia odżywienie i dotlenienie komórek. Umożliwia tym samym lepszą, szybszą i bardziej efektywną biosyntezę składników aktywnych zawartych w masce. Retinol, który stanowi serce zabiegu usuwa martwy naskórek, pobudza odnowę komórkową, rewitalizuje, odświeża i intensywnie wygładza skórę.

Zabieg nie jest całoroczny, może powodować płatowe złuszczanie.

Czas: 40 min
Cena: 250 zł

Pevonia

Kuracja napinająca

Sorgo + elastyna

Zabieg wysoce skoncentrowany, który w widoczny sposób ujędrnia i odmładza skórę, poprawiając jej koloryt, nawilżając i zagęszczając głębsze struktury. Wszystko to za sprawą dużego stężenia sorgo (bogate w witaminy B2 i C oraz polisacharydy) w połączeniu z polipeptydami elastyny. Zawarta w masce kombucza wykazująca działanie naprawcze,  odpowiedzialna jest za rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry oraz poprawę jej napięcia.

Czas: 60 min
Cena: 240 zł

Pevonia

Kuracja antyoksydacyjna

Witamina C

Zabieg polega na kontrolowanym i stopniowym uwalnianiu witaminy C w ciągu 24h. Kuracja poprawia dotlenienie tkanek i nawilżenie skóry dzięki obecności cząsteczek kwasu hialuronowego. Skóra nabiera zdrowego, promiennego kolorytu, zmarszczki mimiczne są zredukowane, a faktura staje się gładsza. Zabieg idealny szczególnie w okresie letnim, gdyż wspomaga ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, zwalczając wolne rodniki. Polipeptydy kolagenowe i wyciąg z zielonej herbaty zawarte w masce wspierają działanie przeciwstarzeniowe, przywracają nawilżenie i wykazują działanie przeciwutleniające.

Czas: 60 min
Cena: 240 zł

Mary Cohr

Kuracja rewitalizująca

CatioVital

Zabieg z wykorzystaniem aparatury, oparty na zjawisku jonoforezy czyli głębokiego wprowadzenia składników aktywnych w postaci jonów. Dobór odpowiednich składników aktywnych pozwala opracować receptę zabiegową dla skór: naczyniowych, wrażliwych, odwodnionych i z przebarwieniami. Już po jednym zabiegu następuje widoczna poprawa nawilżenia, gęstości i kolorytu skóry.

Zalecana dawka uderzeniowa w serii 3 zabiegów (1x tyg.)
Czas: 75 min
Cena: 260 zł

Mary Cohr

Kuracja napinająca

CatioLift

Zabieg z wykorzystaniem aparatury, oparty na zjawisku elektrostymulacji, czyli wywołania skurczu mięśnia. Efekt skutecznego liftingu zapewnia oddziaływanie nie tylko na sam mięsień, ale także na jego przyczep. Dzięki temu w widoczny sposób już po jednym zabiegu uzyskuje się efekt uniesienia kącików oczu, ust i policzków. Zabieg w sposób nieiniekcyjny przywraca młodzieńczy owal twarzy z uniesieniem linii żuchwy. Dzięki elektrostymulacji dochodzi do wzmocnienia mięśni, ich skrócenia, ponadto dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i limfy, dzięki czemu następuje eliminacja toksyn, złogów i opuchlizny. Bezpośrednio po zabiegu skóra wygląda na młodszą i odświeżoną o zdrowej fakturze i kolorycie.

Zalecana dawka uderzeniowa w serii 3 zabiegów (1x tyg.)
Czas: 75 min
Cena: 340 zł

Ericson Laboratoire

Kuracja rozjaśniająca 

Perfection White Express

Zabieg z pogranicza inżynierii tkankowej, regulujący pigmentację skóry poprzez modyfikację całego procesu już na poziomie genów. Hamuje proces melanogenezy (tworzenia się melaniny) na poziomie DNA zawartego w jądrze melanocytu (komórki pigmentowej). Tym sposobem dochodzi do blokady tworzenia się przebarwienia. Kuracja pozwala także skutecznie rozjaśnić istniejące już przebarwienia, a obecność kwasów z wyciągów kwiatowych i azeloglicyny zapewniają dodatkowe działanie nawilżające i przeciwstarzeniowe.

Czas: 75 min
Cena: 280 zł

KURACJE Z UŻYCIEM KWASÓW

 

Kuracja całoroczna

PRX-T33

Silna i głęboka biorewitalizacja skóry bez użycia igieł, bez bólu i złuszczania. Kuracja opiera się na działaniu kwasu TCA, który wykazuje intensywne działanie ujędrniające poprzez stymulację fibroblastów. Niepożądane działanie takie jak pieczenie, złuszczenie, czy rumień zostało wyeliminowane dzięki obecności wody utlenionej, która z jednej strony ogranicza głębokość penetracji a z drugiej zwiększa powinowactwo receptorów na działanie TCA, ponadto przyśpiesza gojenie. Obecność kwasu kojowego, wzmacnia działanie rozjaśniające przebarwienia.

Peeling jest szczególnie polecany osobom posiadającym blizny, w szczególności zanikowe, ponieważ nawadnia on komórki i powoduje wyrównanie linii skóry. Dodatkowo działa silnie ujędrniająco, zagęszcza skórę i wyrównuje jej koloryt. Zabieg daje najlepsze rezultaty, kiedy jest stosowany w serii  5 zabiegów, wykonywanych w tygodniowych odstępach. Jednak, już po jednym efekty zauważalne są gołym okiem.

Czas: 40 min
Cena: 350 zł*

* opcja z masażem anti-aging = 400 zł

Kuracja całoroczna

Peeling ferulowy

Krótki zabieg silnie ujędrniający i zagęszczający skórę bez efektu złuszczania. Kwas nakładany jest w 2-3 warstwach (zależnie od reakcji skóry i typu cery), jedna po drugiej, bez zmycia. Pozostaje w reakcji na skórze przez minimum 10 godzin, jest całkowicie biodegradowalny, co oznacza, że nie wymaga neutralizacji. Aplikacja kwasu poprzedzona jest masażem anti-aging oraz peelingiem kawitacyjnym. Efekt napięcia i poprawy owalu twarzy widoczny już po pierwszym zabiegu.

Czas: 50 min
Cena: 250 zł*

* opcja z dodatkiem kwasu sezonowego = 300 zł

Kuracje sezonowe

Peeling glikolowy, pirogronowy, hibiskusowy

Zabieg z indywidualnie dobraną kompozycją kwasową. Kwasy są związkami chemicznymi o wielofunkcyjnym działaniu, docierają głęboko do skóry właściwej, wpływając na jej przebudowę i regenerację. Wygładzają skórę, zmniejszając spójność połączeń między martwymi komórkami naskórka, zwężają ujścia gruczołów łojowych, regulują wydzielanie sebum, wyrównują koloryt, zmniejszają przebarwienia, wzmacniają mechanizmy naprawcze. Dobór kwasów zależy od pory roku, potrzeb i rodzaju skóry. Zabieg poprzedzony jest peelingiem kawitacyjnym i enzymatycznym, a zakończony regenerującą maską kremową.

Czas: 40 min
Cena: 190 zł*

* Opcja z masażem anti-aging – 240 zł

* Opcja z oczyszczaniem manualnym – 240 zł

* maska algowa/ aktywny płat z bio-włókniny + 30 zł

* dodatkowa partia (szyja/dekolt) + 100 zł

ZABIEGI SEMI-INWAZYJNE

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia do mezoterapii frakcyjnej – derma pen polega na mikronakłuciach i wprowadzaniu biologicznie aktywnych składników dopasowanych do konkretnych potrzeb. Zabieg umożliwia otworzenie w skórze mikrokanalików, jednocześnie pobudza skórę do rozpoczęcia wielu procesów regeneracyjnych. Uaktywnia się migracja fibroblastów w miejsce zranienia, a tym samym zwiększa się ilość produkowanego przez skórę kolagenu i elastyny. Kuracja polecana jest skórom dojrzałym, z przebarwieniami i bliznami, zanieczyszczonym, wiotkim i zmęczonym (skóry korporacyjne, palacza, po-ciążowe, narażone na długotrwały stres, po nagłym spadku wagi, potrądzikowe). Już pierwszy zabieg widocznie wygładza bruzdy i strukturę skóry, ujędrnia i zagęszcza skórę poprawiając jej owal i napięcie, redukuje zmarszczki, wyrównuje koloryt. Zabieg nie jest bolesny za sprawą znieczulającego kremu. Do zabiegu wykorzystywane są dwa rodzaje serum:

Mezokoktajl BTX

Formuła wspomagająca odbudowę włókien kolagenowych, a tym samym zwiększająca gęstość i napięcie skóry. Obecny hexapeptyd-8 stanowi skróconą, bezpieczną i mniej inwazyjną alternatywę dla preparatów powodujących rozluźnienie mięśni. Rozluźniające działanie peptydu na mięsień, powoduje redukcję zmarszczek mimicznych.

Cena – 350 zł*

Genfaktor

Kompozycja biologicznie aktywnych peptydów, zawierająca transferyny, czynniki wzrostu, colostrum, lizozym. Posiada silne działanie nawilżające, przeciwbakteryjne i naprawcze, ogranicza powstawanie stanów zapalnych, pobudza skórę do odbudowy.

Cena – 350 zł*

* Opcja z masażem anti-aging – 400 zł

* dodatkowa partia (szyja/dekolt) + 100 zł