Gabinet "Panie Przodem" - Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

Podczas konsultacji wykonywany jest demakijaż skóry, omawiany jest typ cery, sugerowany przebieg pielęgnacji domowej ze wskazaniami odpowiednich kosmetyków, omawiany program pielęgnacji gabinetowej dopasowany indywidualnie do potrzeb skóry przy uwzględnieniu pory roku.

Czas: 30 min
Cena: 100 zł*

* cena jest odliczana od pierwszego zabiegu, w sytuacji kiedy zabieg wykonany jest do 3 tygodni od daty przeprowadzonej konsultacji

PODSTAWOWE ZABIEGI KOSMETYCZNE

 Zabieg oczyszczania manualnego

Tradycyjny zabieg oczyszczania manualnego przeznaczony do cer łojotokowych, trądzikowych, zanieczyszczonych z widocznymi zaskórnikami. Zabieg wsparty działaniem enzymów i salicylanów, które działają przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Niezalecany dla skóry naczyniowej i dojrzałej oraz w przypadku trądziku aktywnego ze stanami zapalnymi w postaci ropnych krost i nacieków. Zabieg polecany jako jednorazowe wsparcie kuracji przeciwtrądzikowych, antybakteryjnych i sebostatycznych.

Czas: 90 min
Cena: 220 zł*

Zabieg rewitalizujący

Podstawowy i uniwersalny zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju cery, idealnie sprawdzi się jako prezent. Łączy w sobie cechy pielęgnacyjne i relaksacyjne. Przywraca skórze elastyczność i naturalne nawilżenie. Zabieg składa się z peelingu chemicznego i/lub kawitacyjnego oraz części aktywnej w postaci aplikacji serum i maski dostosowanej do potrzeb skóry. Podczas zabiegu wykonywane są elementy masażu relaksacyjnego lub anti-aging.

Czas: 60 min
Cena: 220 zł

MANUALNE PROGRAMY ZABIEGOWE

Indywidualnie dobrana kuracja

Szeroki zakres zabiegów (w rozumieniu jednorazowej kuracji lub zabiegowej serii) o indywidualnym charakterze, dopasowane do potrzeb i możliwości skóry oraz pory roku. Działanie w oparciu o biotechnologicznie zaawansowane formuły, adaptogeny, flawonoidy, całoroczne kompozycje enzymatyczno-kwasowe, antyoksydanty, czy peptydy.  Każdy zabieg łączy w sobie elementy naprawcze, stymuluje skórę do regeneracji i odbudowy włókien kolagenowych, przywraca nawilżenie oraz głęboko relaksuje dzięki obecności elementów masażu relaksacyjnego, anti-agingowego i drenażu. Odpowiednio dobrany program działania pozwala:

  • zminimalizować rumień,
  • wzmocnić ściany naczyń krwionośnych,
  • wyciszyć stany zapalne,
  • znacznie zredukować przebarwienia,
  • odczuwalnie zagęścić tkankę i wygładzić fakturę skórę,
  • spłycić utrwalone zmarszczki
  • zwężyć ujścia gruczołów łojowych i wyregulować ich pracę,
  • przywrócić zdrowy wygląd i prawidłową barierę naskórkową  niedotlenionej i zmęczonej skórze.

Kuracje w oparciu o formuły zabiegowe i kosmetyki: Mary Cohr, Pevonia, Dottore, Abyss Spa, Nanili, Rhonda Allison

Czas: 60 – 75 min
Cena: od 250 zł

APARATUROWE PROGRAMY ZABIEGOWE

Jonoforeza

CatioVital

Zabieg z wykorzystaniem aparatury, oparty na zjawisku jonoforezy czyli głębokiego wprowadzenia składników aktywnych w postaci jonów. Dobór odpowiednich składników aktywnych pozwala opracować receptę zabiegową dla skór: naczyniowych, wrażliwych, odwodnionych i z przebarwieniami. Już po jednym zabiegu następuje widoczna poprawa nawilżenia, gęstości i kolorytu skóry.

Zalecana dawka uderzeniowa w serii 3 zabiegów (1x tyg.)
Czas: 75 min
Cena: 260 zł

Elektrostymulacja

CatioLift

Zabieg z wykorzystaniem aparatury, oparty na zjawisku elektrostymulacji, czyli wywołania skurczu mięśnia. Efekt skutecznego liftingu zapewnia oddziaływanie nie tylko na sam mięsień, ale także na jego przyczep. Dzięki temu w widoczny sposób już po jednym zabiegu uzyskuje się efekt uniesienia kącików oczu, ust i policzków. Zabieg w sposób nieiniekcyjny przywraca młodzieńczy owal twarzy z uniesieniem linii żuchwy. Dzięki elektrostymulacji dochodzi do wzmocnienia mięśni, ich skrócenia, ponadto dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i limfy, dzięki czemu następuje eliminacja toksyn, złogów i opuchlizny. Bezpośrednio po zabiegu skóra wygląda na młodszą i odświeżoną o zdrowej fakturze i kolorycie.

Zalecana dawka uderzeniowa w serii 3 zabiegów (1x tyg.)
Czas: 75 min
Cena: 340 zł

KWASOWE PROGRAMY ZABIEGOWE

Peelingi chemiczne sezonowe i całoroczne

Zabieg z indywidualnie dobraną kompozycją kwasową. Kwasy są związkami chemicznymi o wielofunkcyjnym działaniu, docierają głęboko do skóry właściwej, wpływając na jej przebudowę i regenerację. Wygładzają skórę, zmniejszając spójność połączeń między martwymi komórkami naskórka, zwężają ujścia gruczołów łojowych, regulują wydzielanie sebum, wyrównują koloryt, zmniejszają przebarwienia, wzmacniają mechanizmy naprawcze. Dobór kwasów zależy od pory roku, potrzeb i rodzaju skóry. Zabieg poprzedzony jest peelingiem kawitacyjnym i enzymatycznym, a zakończony regenerującą maską kremową.

Czas: 40 min
Cena: 200 zł*

* Opcja z masażem anti-aging – 250 zł

* Opcja z oczyszczaniem manualnym – 250 zł

* dodatkowa partia (szyja/dekolt) + 100 zł

BIO-REWITALIZUJĄCE PROGRAMY ZABIEGOWE

PRX-T33

Silna i głęboka biorewitalizacja skóry bez użycia igieł, bez bólu i złuszczania. Kuracja opiera się na działaniu kwasu TCA, który wykazuje intensywne działanie ujędrniające poprzez stymulację fibroblastów. Niepożądane działanie takie jak pieczenie, złuszczenie, czy rumień zostało wyeliminowane dzięki obecności wody utlenionej, która z jednej strony ogranicza głębokość penetracji a z drugiej zwiększa powinowactwo receptorów na działanie TCA, ponadto przyśpiesza gojenie. Obecność kwasu kojowego, wzmacnia działanie rozjaśniające przebarwienia.

Peeling jest szczególnie polecany osobom posiadającym blizny, w szczególności zanikowe, ponieważ nawadnia on komórki i powoduje wyrównanie linii skóry. Dodatkowo działa silnie ujędrniająco, zagęszcza skórę i wyrównuje jej koloryt. Zabieg daje najlepsze rezultaty, kiedy jest stosowany w serii  3 zabiegów, wykonywanych w tygodniowych odstępach. Jednak, już po jednym efekty zauważalne są gołym okiem.

Czas: 30-40 min
Cena: 350 zł*

* opcja z masażem anti-aging (poprzedzającym zabieg) = 400 zł

Retinol

Krótki i bardzo efektywny zabieg przywracający jędrność i napięcie, dedykowany dla skór dojrzałych z wyraźnie zaznaczonymi zmarszczkami mimicznymi, wiotkich, wymagających intensywnej regeneracji, ale także tych, które borykają się z nadmiernym wydzielaniem sebum, przebarwieniami lub trądzikiem pospolitym. Dzięki obecności heksapeptydu – efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra zyskuje gładszą fakturę, jest bardziej napięta i wygładzona, a jej koloryt ujednolicony.

Zabieg nie jest całoroczny, może powodować płatowe złuszczanie. Wymaga samodzielnego zmycia po 6-8h od zakończenia zabiegu.

Czas: 30 min
Cena: 290 zł*

* opcja z masażem anti-aging (poprzedzającym zabieg) = 350 zł

Ferulac retin

Całoroczny zabieg doskonale zastępujący działanie retinolu w okresie letnim. Wykorzystuje nowoczesny peptyd o skuteczności kwasu retinowego. Dodatkowo 50% stężenie kwasu ferulowego pozwala wyrównać koloryt, rozjaśniając drobne przebarwienia, wygładzić fakturę skóry i poprawić jej napięcie oraz owal twarzy. Dzięki aż 11 składnikom roślinnym o działaniu antybakteryjnym, zabieg znakomicie sprawdzi się także w przypadku skór trądzikowych ze stanami zapalnymi. W zależności od rodzaju i potrzeb skóry – zabieg poprzedzony jest masażem lub oczyszczaniem manualnym. Niewątpliwym atutem jest brak łuszczenia naskórka.

Czas: ok.60 min
Cena: 270 zł

ZABIEGI INWAZYJNE

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia do mezoterapii frakcyjnej – polega na mikronakłuciach i wprowadzaniu biologicznie aktywnych składników dopasowanych do konkretnych potrzeb. Zabieg umożliwia otworzenie w skórze mikrokanalików, jednocześnie pobudza skórę do rozpoczęcia wielu procesów regeneracyjnych. Uaktywnia się migracja fibroblastów w miejsce zranienia, a tym samym zwiększa się ilość produkowanego przez skórę kolagenu i elastyny. Kuracja polecana jest skórom dojrzałym, z przebarwieniami i bliznami, zanieczyszczonym, wiotkim i zmęczonym (skóry korporacyjne, palacza, po-ciążowe, narażone na długotrwały stres, po nagłym spadku wagi, potrądzikowe). Już pierwszy zabieg widocznie wygładza bruzdy i strukturę skóry, ujędrnia i zagęszcza skórę poprawiając jej owal i napięcie, redukuje zmarszczki, wyrównuje koloryt. Zabieg nie jest bolesny za sprawą znieczulającego kremu. Do zabiegu wykorzystywane są dwa rodzaje serum:

Czas: ok.60 min

Cena: 350 zł*

* Opcja z masażem anti-aging (poprzedzającym zabieg) – 400 zł

* dodatkowa partia (szyja/dekolt) + 100 zł