Bez tytułu

mezoterapia mikroigłowa

Pierwszy zabieg w naszym gabinecie z zakresu kosmetologii inwazyjnej z wykorzystaniem wysokoaktywnych ampułek o biologicznym działaniu regenerującym.

Zabieg z wykorzystaniem Mezorollera polega na mikronakłuciach i wprowadzaniu biologicznie aktywnych składników dopasowanych do konkretnych potrzeb. Zabieg umożliwia otworzenie w skórze mikrokanalików, jednocześnie pobudza skórę do rozpoczęcia wielu procesów regeneracyjnych. Uaktywnia się migracja fibroblastów w miejsce zranienia, a tym samym zwiększa się ilość produkowanego przez skórę kolagenu i elastyny. Kuracja polecana jest skórom dojrzałym, zmęczonym, z przebarwieniami, zanieczyszczonym, wiotkim i zmęczonym (skóry korporacyjne, palacza, po-ciążowe, narażone na długotrwały stres, po nagłym spadku wagi). Już pierwszy zabieg widocznie wygładza bruzdy i strukturę skóry, ujędrnia i zagęszcza skórę poprawiając jej owal i napięcie, redukuje zmarszczki, wyrównuje koloryt.

 

 

Kuracja mikronakłuwania trwa zwykle od 4 do 6 tygodni. Aby uzyskać najlepsze rezultaty powinno wykonać się 4 zabiegi, w odstępie ok. 7-10 dni.

Czas: 75 min
Cena: 320 zł