FEM_CATIOVITAL_IONISATION_NEW_ELECT_DEF_F39.1

Catiovital Lift – skuteczna walka z czasem

Rewelacyjne efekty uniesionego kącika oka, ust i linii żuchwy dzięki jednej z najstarszych i najskuteczniejszych metod aparaturowych przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa

Razem z francuską marką dermokosmetyków – Mary Cohr rozpoczynamy walkę z opadającym owalem twarzy i efektem tzw. „odwróconego trójkąta”.

Catiolift to niebywale efektywne urządzenie do elektrostymulacji. Jego skuteczność i to co go wyróżnia to praca nie tylko na samym mięśniu, ale także na jego przyczepie. Dzięki pobudzaniu naturalnych mechanizmów, zabieg jest bezpieczny i daje widoczny efekt już po jednym zabiegu.

Poza elektrostymulacją, urządzenie umożliwia drenaż limfatyczny dla oczyszczenia z toksyn i złogów limfatycznych, dzięki czemu pozbywamy się opuchlizny i uczucia ciężkości, a skóra jest przygotowana do dalszego zabiegu i efektywnego przyjęcia składników aktywnych.

Dla Pań, które nie potrzebują elektrostymulacji, wolą natomiast poprawić nawodnienie skóry i jej gęstość – idealnym wyjściem będzie jontoforeza, czyli wprowadzanie indywidualnie dobranych składników aktywnych głębiej na zasadzie przeznaskórkowego transportu jonów. Co umożliwia pracę nie tylko nad poprawą napięcia i nawodnienia skóry, ale także efektywnego rozjaśnienia przebarwień oraz wyciszenia gry naczyniowej i rumienia.