Oferta "Panie Przodem" - biustonosze sportowe

Biustonosze sportowe

W naszej ofercie znajdą Panie jedyną rekomendowaną przez nas brytyjską markę Panache Sport.

Dlaczego?

 

Stabilizacja

Jako jeden z nielicznych biustonoszy sportowych, Panache posiada fiszbiny. To one sprawiają, że piersi pozostają na swoim miejscu i stanowią idealne podtrzymanie dla ciężkich i dużych piersi. W przypadku mniejszego biustu i lżejszych aktywności fizycznych alternatywą jest biustonosz bezfiszbinowy o tej samej konstrukcji.
Termicznie kształtowane miseczki stanowią swego rodzaju stelaż. Piersi nie zostają spłaszczone, nie podskakują w czasie ćwiczeń. Konstrukcja wykorzystuje metodę enkapsulacji, co oznacza, że miseczki otaczają każdą pierś z osobna, zapewniając tym samym maksymalną kontrolę, komfort i perfekcyjny kształt biustu.

 

Wygoda

Fiszbiny powleczone silikonem praktycznie nie są odczuwalne. Ich ukośne wyprofilowanie, sprawia że nie podchodzą wysoko pod pachę nawet w przypadku większych rozmiarów miseczek. Materiał jest elastyczny i miękki, wykonany z mikrofibry, co oznacza, że „oddycha” i chłonie wilgoć nie pozwalając się pocić.

Ramiączka są szerokie i podszyte miękkim materiałem, podobnie jak zapięcie na plecach. Ponadto pas obwodu jest stabilny, posiada 3-rzędową haftkę.

 

Dopasowanie

Możliwość krzyżowego zapięcia na plecach unosi dodatkowo nawet bardzo ciężki biust, zapewniając maksymalną stabilizację w czasie intensywnego ruchu i podskoków, kiedy pierś jest najbardziej narażona na rozciąganie, co w przypadku dużych piersi skutkuje często bólem.

Biustonosz posiada szeroką gamę rozmiarową: od miseczki B do J.

 

Największą pochwałą dla Panache Sport i potwierdzeniem jego stabilizacji jest fakt, że wielokrotnie zaufały mu trenerki fitness, które najlepiej wiedzą, jak ważne jest podtrzymanie biustu w czasie codziennej i wielogodzinnej aktywności fizycznej. Natomiast o jego komforcie świadczą pozytywne opinie tych kobiet, które mają szczególnie wrażliwe ciało i wybierają Panache Sport jako biustonosz dzienny, ponieważ pozostaje dla nich nieodczuwalny.