Gabinet "Panie Przodem" - Stylizacja brwi i rzęs

Stylizacja brwi i rzęs

Henna tradycyjna

  • henna rzęs – 40 zł
  • henna brwi – 40zł
  • henna brwi + regulacja – 50 zł
  • komplet – 80 zł
  • regulacja brwi pęseta/wosk – 40 zł

Henna pudrowa*

  • pudrowe brwi + regulacja – 70 zł
  • komplet – 100 zł

* Henna pudrowa daje bardzo delikatny („pudrowy”) odcień na skórze, optycznie uzupełnia luki w naturalnej brwi, idealnie wyrównując ich kształt. Obecny w składzie ekstrakt z aloesu nadaje włosom połysk i mięsistość. Utrzymuje się na skórze i włosach dwukrotnie dłużej w porównaniu do henny tradycyjnej.

Makijaż permanentny

Naturalnie wykonany makijaż permanentny, który stanowi delikatne podkreślenie brwi, utrzymuje się przez ok 1,5 do 2 lat. Dla utrzymania świeżego efektu, zaleca się uzupełnienie raz w roku.

Odświeżenie makijażu (do roku) = -40% rabatu od ceny pełnego zabiegu*

Odświeżenie makijażu (do 1,5 roku) = -20% rabatu od ceny pełnego zabiegu*

*Dotyczy Klientek, które wykonały zabieg w naszym gabinecie

Microblading

Technika manualna, poprawiająca naturalne zagęszczenie włosów. Polega na „wyrysowaniu” włosków zgodnie z naturalnym przebiegiem linii wzrostu. Kształt brwi nie jest idealnie regularny, co nadaje bardziej naturalny wygląd. Dla poprawy komfortu zabieg wykonywany jest z użyciem znieczulenia aplikowanego na skórę.

czas: 120 min
cena: 800 zł*

*Możliwość zapłaty w 2 ratach.

Ombre

Technika mechaniczna, polegająca na stworzeniu delikatnego, rozpudrowanego cienia. Linia dolna brwi jest wyraźniejsza i regularna, góra natomiast oraz fronty są „rozproszone”, „rozdymione”. Dzięki temu brew wygląda lekko i łagodnie, zachowując idealny kształt. Dla poprawy komfortu zabieg wykonywany jest z użyciem znieczulenia aplikowanego na skórę. Zabieg doskonale sprawdza się również do przykrycia, odnowienia lub wzmocnienia pozostałości po mikrobladingu.

Czas: 120 min
cena: 1100 zł   900 zł*    PROMOCJA CZASOWA

*Możliwość zapłaty w 2 ratach.

Microblading
Ombre