Gabinet "Panie Przodem" - Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Ericson Laboratoire

Kuracja mineralizująca i regenerująca

Osmo Thermy

Zabieg łączy piling skóry z okładem termicznym bogatym w sole morskie i wyciągi roślinne, wykorzystuje efekt osmozy. Zjawisko to pozwala usunąć toksyny z organizmu, wygładzić nierówności skóry i poprawić jej jakość. Kuracja z użyciem makro- i oligoelementów pozwala zremineralizować tkanki i zrewitalizować
organizm. Do zabiegu włączono też olejki eteryczne o rozmaitych zaletach, aby zrelaksować i wzmocnić efekt nawilżenia oraz penetracji składników w głąb skóry. Źródłem składników aktywnych jest sól z Guerande (francuskiej miejscowości znanej głównie z pozyskiwania soli morskiej, nieprzerwanie jeszcze od czasów rzymskich). Sposób pozyskiwania oraz osuszania soli zapewnia jej podwójną mineralizację. Obecność algi brunatnej wzmacnia efekt nawilżenia i wygładzenia. Skóra jest poddana drenażowi, ale też naładowana minerałami, dzięki czemu odzyskuje równowagę izotoniczną.

Kuracja szczególnie dedykowana osobom z odwodnioną skórą np. w wyniku problemów hormonalnych, po ekspozycji słonecznej, lub w okresie grzewczym. Już jednorazowy zabieg daje widoczny i długotrwały efekt.

Czas: 60 min
Cena: 310 zł *

*+70zł – 30min masaż twarzy relaksacyjny/anti-aging w trakcie zabiegu

Abyss Spa

Kuracja modelująca i anty-cellulitowa

zabieg termoaktywny

Termoaktywny program antycellulitowy skutecznie ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę i działa wyszczuplająco. Wystarczy kilka zabiegów, by zauważyć zmniejszenie obwodu ud, pośladków czy brzucha. Natychmiastowa aktywacja procesu lipolizy powoduje usunięcie miejscowo zgromadzonej tkanki tłuszczowej, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zabieg zmniejsza grubość i gęstość tkanki podskórnej, poprawia cyrkulację limfy, niweluje obrzęki, wygładza fakturę skóry i wyrównuje jej koloryt, zmniejsza cellulit, poprawia elastyczność i sprężystość tkanek. Zabieg dotyczy wytyczonych partii, które mają być objęte remodelażem, polega na intensywnym peelingu, wmasowaniu termoaktywnej ampułki i maski na bazie alg. Partie ciała objęte zabiegiem owijane są w stretch kosmetyczny celem utrzymania podwyższonej temperatury tkanek i lepszej penetracji składników aktywnych.

UWAGA: Folia pozostaje na ciele przez 3h do samodzielnego usunięcia w domu. Zaleca się przyjść na zabieg w wygodnych spodniach dresowych lub legginsach.

Optymalna seria 6-8 zabiegów

Czas: ok.30 min
Cena: uda, pośladki, brzuch, boczki, ramiona = 260 zł

1 partia = 120 zł

2 partie = 160 zł

Mary Cohr

Kuracja nawilżająca

SPA Aromatique – relaks

Zabieg intensywnie nawilżający, o długotrwałym efekcie już po pierwszym zabiegu. Formuła wykorzystuje bogactwo naturalnych komponentów w oparciu o działanie odpowiednio dobranej kompozycji olejków roślinnych. Kluczem do głębokiego przenikania składników aktywnych i działania w głębokich warstwach skóry są trzy składniki: lawenda, szałwia i rozmaryn, które poprawiają transport i przenikalność przez naskórek. Skóra po zabiegu przez wiele dni pozostaje miękka, wygładzona i elastyczna. Kuracja doskonała dla skór suchych, potrzebujących rewitalizacji, odświeżenia.
Zalecana seria 3-6 zabiegów

Zalecana seria 3-6 zabiegów
Czas: 90 min
Cena: 310 zł*

*+70zł – 30min masaż twarzy relaksacyjny/anti-aging w trakcie zabiegu