Gabinet "Panie Przodem" - Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

Ericson Laboratoire

Kuracja mineralizująca i regenerująca

Osmo Thermy

Zabieg łączy piling skóry z okładem termicznym bogatym w sole morskie i wyciągi roślinne, wykorzystuje efekt osmozy. Zjawisko to pozwala usunąć toksyny z organizmu, wygładzić nierówności skóry i poprawić jej jakość. Kuracja z użyciem makro- i oligoelementów pozwala zremineralizować tkanki i zrewitalizować
organizm. Do zabiegu włączono też olejki eteryczne o rozmaitych zaletach, aby zrelaksować i wzmocnić efekt nawilżenia oraz penetracji składników w głąb skóry. Źródłem składników aktywnych jest sól z Guerande (francuskiej miejscowości znanej głównie z pozyskiwania soli morskiej, nieprzerwanie jeszcze od czasów rzymskich). Sposób pozyskiwania oraz osuszania soli zapewnia jej podwójną mineralizację. Obecność algi brunatnej wzmacnia efekt nawilżenia i wygładzenia. Skóra jest poddana drenażowi, ale też naładowana minerałami, dzięki czemu odzyskuje równowagę izotoniczną.

Kuracja szczególnie dedykowana osobom z odwodnioną skórą np. w wyniku problemów hormonalnych, po ekspozycji słonecznej, lub w okresie grzewczym. Już jednorazowy zabieg daje widoczny i długotrwały efekt.

Czas: 60 min
Cena: 290 zł 

Ericson Laboratoire

Kuracja modelująco-wyszczuplająca

Slim & Lift

Zabieg o rewelacyjnych efektach ujędrniających i modelujących sylwetkę. Za pomocą wyciągu z czerwonej algi koraliny oddziałuje na jeszcze niedojrzałe komórki tłuszczowe (tzw. preadipocyty), hamując ich wzrost nie dopuszcza do produkowania i gromadzenia tłuszczu, przy jednoczesnym zachowaniu funkcji syntezy kolagenu. Jędrna skóra już po pierwszym zabiegu!
Zalecana seria 4-8 zabiegów

Czas: 90 min
Cena: 320 zł

Mary Cohr

Kuracja nawilżająca

SPA Aromatique – relaks

Zabieg intensywnie nawilżający, o długotrwałym efekcie już po pierwszym zabiegu. Formuła wykorzystuje bogactwo naturalnych komponentów w oparciu o działanie odpowiednio dobranej kompozycji olejków roślinnych. Kluczem do głębokiego przenikania składników aktywnych i działania w głębokich warstwach skóry są trzy składniki: lawenda, szałwia i rozmaryn, które poprawiają transport i przenikalność przez naskórek. Skóra po zabiegu przez wiele dni pozostaje miękka, wygładzona i elastyczna. Kuracja doskonała dla skór suchych, potrzebujących rewitalizacji, odświeżenia.
Zalecana seria 3-6 zabiegów

Zalecana seria 3-6 zabiegów
Czas: 90 min
Cena: 290 zł