Filozofia Bra&Beauty

Drogie Panie, udało nam się stworzyć miejsce wyłącznie dla nas!

Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet.

 

Nasza wiedza i umiejętności pozwoliły połączyć kilka dziedzin i zaoferować pełną opiekę nad biustem, ciałem, urodą i kobiecością.

 

Obie od dawna marzyłyśmy o miejscu, w którym kobiety będą czuły się swobodnie, będą chciały usiąść, napić się kawy, porozmawiać, odprężyć, poprawić sobie nastrój, wyjść z uśmiechem i poczuciem, że zrobiły dla siebie coś bardzo ważnego. Będą mogły przejść z naszą pomocą  metamorfozę, nauczyć się dbać o swoje zdrowie i ciało. I absolutnie nic im w tym nie przeszkodzi: żaden zbędny wstyd, brak czasu dla siebie, czy odłożone na później potrzeby.

 

Marzyłyśmy o miejscu, które pomoże wszystkim nam, zakompleksionym kobietom pokochać i uwierzyć w siebie, odkryć w sobie schowane za poczuciem wstydu – piękno!

Mama z Córką - czyli kilka słów o nas

Obie wyrwałyśmy się z korporacyjnych labiryntów. Wiedzione wewnętrznym głosem rozpoczęłyśmy nową drogę w swoim życiu, żeby być dzisiaj tu gdzie jesteśmy.

Matka i Córka

Ela

 

Jestem wykwalifikowaną braffiterką i miłośniczką pięknej bielizny.

 

Fascynacja brafittingiem rozpoczęła przełom w moim życiu i karierze zawodowej. Stała się początkiem zmian w postrzeganiu siebie jako kobiety i motorem do działania, by te zmiany zaistniały w świadomości również innych kobiet. Kobiet, które się nie doceniają, które w siebie nie wierzą a może nawet nie kochają.

 

Tak oto dziś uczę Was, drogie Panie, tego jak ważny jest dobór biustonosza w naszym codziennym życiu. Pragnę w Was,  obudzić świadomość, szerzyć wiedzę na temat skutków źle dopasowanej bielizny i pomóc lubić siebie w swej cudnej kobiecej różnorodności.

Magda

 

Jestem licencjonowanym kosmetologiem, masażystką / terapeutką SPA.

 

Praca w gabinecie odnowy biologicznej pięciogwiazdkowego hotelu nauczyła mnie niezwykłej dbałości o klienta oraz światowych standardów wykonywania zabiegów z dziedziny Wellnes.

 

Dziś pragnę przenieść owe standardy do małego gabinetu, dając Wam swoją fachową wiedzę i gwarantując skuteczność dzięki starannie wyselekcjonowanym markom dermokosmetyków.

 

Codziennie udowadniam jak niesamowitą moc posiadają manualne techniki masażu wykorzystywane nie tylko w celu głębokiego relaksu, ale także poprawy jędrności i wyglądu ciała i twarzy, a w połączeniu z odpowiednimi kosmetykami stanowią doskonałą alternatywę dla drogich zabiegów z wykorzystaniem aparatury.

Poznaj "Panie Przodem"